CROSSKA ft. DJ Kaya


CROSSKA ft. DJ Kaya

CROSSKA ft. DJ Kaya

nahrávám mapu....

DATUM | ČAS
02. června
20:00

MÍSTO KONÁNÍ
cross][club

KATEGORIE

VSTUPNÉ
viz text

FB UDÁLOST
https://www.facebook.com/events/699003907905009


[:cs]
Meteleska – ska/rock/balkan
Flat Fly – ska/reggae
Swamp Safari Sound System – ska/reggae
CROSSKA JE ZPĚT! Legendární pravidelnej mejdan zaměřený na ska, ska punk, offbeat, rocksteady, 2tone, roots music a další skvělý varianty ska!
Meteleska je v Crossu jako doma. Vlastě ona je v Crossu fakticky doma! Místní residenti kombinují klasické ska s rockem a hlavně s balkánským folklorem, což je zlé znamení pro druhý den v práci!
Flat Fly dovezou z Poděbrat pěknou dávku klasického reggae, rocksteady a ska!
Večer zakončí legendární Swam Safari Sound System tou nejlepší selecí z jamajské hudby!
💲 Vstupné je od 50 Kč do 250 Kč – podpoř kapely dle tvých aktuálních možnotí. Doporučujeme 150-200 Kč. Pokud nemáš ani dvacku, tak i tak přijď a určitě si zatančíš. Nenecháme nikoho před klubem!
[:en]

Definitivní Ententýk – ska
Kozy v korzetu – ska punk
DJ Kaya – reggae & ska party

CROSSKA IS BACK! Legendary party focused on ska, ska punk, offbeat, rocksteady, 2tone, roots music and other variants of ska!
Tuesday 26. 4. Cross will play a pair of experienced bands, which damn well knows what SKA is! Definitivni Ententýk from Litvínov has been roaming the waters of the Czech Second Age for over 27 years. And it’s long enough to erase the sound and show 100%! „Younger on business“ Kozy v korzetu (EN: Boobs in a corset) have only been playing for 15 years, but with great taste! Ska with a pinch of punk is the right spice for every party.
And the bands don’t end there, no one but DJ Kaya from Radio 1 will be recording until the morning! Look forward to the best and most up-to-date mix of ska, reggae, rocksteady and in short, everything we love.
Admission is from 50 CZK to 250 CZK – support the band according to your possibilities! We recommend 150 CZK. If you don’t even have twenty, come and you will definitely dance! We won’t leave anyone in front of the club.

[:]