Jak jsme nehráli na Hajdula festu

tentokrát se teda vlastně nic nedělo….

Už si vůbec nevzpomínám, kolik let znám Pavla Kloupara, dokonce si už ani nevzpomínám, kdy a kde jsme se seznámili. Každopádně je za námi několik povedenejch akcí, včetně dvou sezon ve Stromovka Music Garden a už ani nevim kolik Sázavafestů…. a dovolím si říct, že jsme kamarádi. Není proto divu, že když mi zavolal na poslední chvíli, jestli bych nezahrál, tak jsem se mu snažil vyhovět, i nějaký promo jsem stihnul. Na to, že organizace sázavofestích akcí není zcela perfektní jsem si za ta léta už tak nějak zvyknul, nicméně, tentokrát kouzlo „ono to nějak dopadne“ nezafungovalo.

Čarodejnice na Hostivařské přehradě probíhaly celkem v pohodě, akorát sem měl pocit, že, díky vstupnému 290 Kč, bylo víc lidí za plotem než v areálu. Koncerty probíhaly vcelku bez problémů. Party stan pro DJe byl postaven, i jakýs takýs PA systém (tedy 2 bedny a zesilovač) se v něm časem objevil, jenom tak trochu chyběl zdroj elektrické energie.

Za 3 hodiny čekání bych snad i já (kdyby to byla moje starost) došel pěšky do přilehlého nákupního centra a koupil 30 metrů prodlužky, nicméně, pořadatelům se to nepovedlo…. a tak sem alespoň poklábosil se známými, pojedl něco dobrot od Govindy a odjel zase domů. Omlouvám se za to, že se v DJ’s stanu nic nedělo. DJ tam byl i s deskama a aparátem, ale unplugged diskošku šlo dělat snad dokud se desky točily rychlostí 78 otáček za minutu a pohon obstarávalo klikou natahované péro, s cédéčkama to fakt nefunguje….  tak snad někdy příště to vyjde