Quintrix – Lovosice

http://quintrix.cz/

Dost jsme se těšili na nový klub. Taky jsme prvně všichni 4 vyjeli na akci společně v novém Hroutilově transportéru. Relativně rychle jsme klub našli, teda s telefonickou pomocí Uncle Fardyho (díky!!!), protože majitel klubu nám to nebral.Dojem celkem hezkýho klubíku nám hned v úvodu „vylepšili“ barmani. Nic nebylo připraveno a vlastně to vypadalo, že o nás ani moc nestojej. Časem začali lidi z klubu spolupracovat a asi po půl až tři čtvrtě hodině (asi v půl desátý) jsme začli hrát (majitel mezitím dorazil osobně). Byla to taková klasická akce typu včera jsme tu měli narváno, dneska jsou lidi vedle na diskošce, protože tam je spousta holek. Nemusím snad ani psát, že to člověka za pultem zrovna moc nepotěší. K hudbě jsme promítali nějaký jamajský filmy (myslím, že proběhl i Third world cop) a těch přibližně 60 lidí nás docela dobře ignorovalo. Poctivě jsme se s kolegy střídali co 30 minut a kupodivu v půl druhý ráno začali lidi pařit, takže to začalo bejt v pohodě. V Lovosicích maj holt asi delší rozjezd 😉

Klady: moc pěknej klubík, dobrý technický vybavení
Zápory: poněkud amatérský přístup k organizaci, poněkud chladnější publikum

Cestou zpátky jsme se shodli, že bychom si tam zase rádi zahráli, pokud možno s přítomným zvukařem (aspoň na začátku) a kdyby přišlo víc lidí tak bychom se taky nezlobili.

P.S. když jsme nosili věci z auta do klubu, tak jsme slyšeli zlověstné syčení a Hroutil si poté vyzkoušel na novém autě výměnu kola – parkoviště bylo plné skleněných střepů z předchozí noci, ach jo.