Žižkovská tančírna

hudební obejvák s barem a obsluhou

Žižkovskou tančírnu najdete, logicky , v Praze 3 na Žižkově, v Roháčově ulici č. 3. trochu nadneseně by se dalo říci, že tvoří jeden z vrcholů kulturního trojúhleníku v této části Prahy (ty dva ostatní jsou XT3 a Matrix).

Tančírna funguje zhruba rok (cca od 25.1.2007), ale s pravidelným programem se zde můžete setkávat teprve od 1. prosince loňského roku.

Loni na podzim nás, na základě „inzerátu“ v našich novinkách, oslovili majitelé klubu a my, po zkušenostech z Naftaře viz blog rádi přistoupili na budoucí spolupráci.

Tančírna je malinká (zatim) je tam možnost dalšího zvětšení prostoru, ale nechci si to zatím malovat růžově (nakonec, pokud jste si přečetli blog o Naftařovi, určitě víte proč ). Nicméně, tak jak je, má ve dvou patrech přibližně 50 míst k sezení, prostor pro tancování (když se někomu chce), velmi kvalitní zvukový aparát, dole až neskutečně pohodlný sedačky, velkej výběr na baru, slušný pivko, ceny i obsluhu ).

Menší nevýhodou možná je, že to není někde přímo u metra, ale podle toho, kdo všechno už se na našich akcích objevil, to zas tak dramatický nebude ). Na Swamp Safari Crew v tančírně narazíte každý pátek (s výjimkami, jako např. 1 února, kdy budeme hrát v Jaroměři, ale to tam určitě za nás bude kvalitní záskok) a možná se povede, že reggae a ska se tam bude hrát i v dalších dnech…..

Rádi bychom v tančírně vytvořili domácí atmosféru, ve které se budou setkávat muzikanti i „normální“ lidi při hudbě, která nás všechny baví… kde si můžeme pokecat, zahulit, zatančit a to všechno v maximální pohodě.

Při troše nadsázky snad můžu říct, že se nám to začíná dařit. Během necelých dvou měsíců, co se v tančírně vyskytujeme, nás navštívily třeba naše ex členky Martina a Kordula, což se už dlouho nestalo, nebo třeba DJ Double T, který je znám tím, že do společnosti už skoro vůbec nechodí, Sávek Janda z Abraxasu, Prague Ska Conspyracy, dámy z Tour de Bars, Daddy Mike z Afrodisiak… a to sem asi i na někoho zapomněl (čímž se mu omlouvám ).

Jestli chcete strávit páteční večer s přáteli (a přítelkyněmi) v pohodovém klubíku za zvuků reggae, ska a podobný muziky, tak, podle nás, je Žižkovská tančírna tou nejlepší volbou…. Nakonec přijďte si nás i tančírnu obhlídnout, nic to nestojí, VSTUP JE ZADARMO!!!

1 Love!!!

P.S. …a ještě pro sichr spojení:

Bus 133, 207 zastávka TACHOVSKÉ NÁMĚSTÍ
Bus 136 zastávka ROKYCANOVA
Tram 5, 9, 26, 55, 58 zastávka LIPANSKÁ
Metro B stanice KŘIŽÍKOVA (a pak 5 minut pěšky tunelem)

a mapa je tady