CROSSKA ft. DJ Kaya


CROSSKA ft. DJ Kaya

CROSSKA ft. DJ Kaya

nahrávám mapu....

DATUM | ČAS
26. dubna
20:00

MÍSTO KONÁNÍ
cross][club

KATEGORIE

VSTUPNÉ
viz text

FB UDÁLOST
https://www.facebook.com/events/699003907905009


[:cs]
Definitivní Ententýk – ska
Kozy v korzetu – ska punk
DJ Kaya – reggae & ska party
CROSSKA JE ZPĚT! Legendární mejdan zaměřený na ska, ska punk, offbeat, rocksteady, 2tone, roots music a další varianty ska!
V úterý 26. 4. Cross rozezní dvojice zkušených kapel, co sakra dobře ví, co je to SKA! Přes 27 let brázdí vody české druhé doby Definitivní Ententýk z Litvínova. A to je dost dlouhá doba na to vymazlit sound i show na 100%! „Služebně mladší“ Kozy v korzetu hrají sice jen 15 let, ale zato s obrovskou chutí! Ska se špetkou punku je to správný koření pro každou party.
A kapelama to nekončí, do rána bude točit desky nikdo jiný, než DJ Kaya z Radia 1! Těšte se na ten nejlepší a nejaktuálnější mix ska, reggae, rocksteady a zkrátka toho všeho, co milujeme.
Vstupné je od 50 Kč do 250 Kč – podpoř kapely podle tvých možností! Doporučujeme 150 Kč. Pokud nemáš ani dvacku, tak i tak přijď a určitě si zatančíš! Nikoho nenecháme před klubem.
[:en]

Definitivní Ententýk – ska
Kozy v korzetu – ska punk
DJ Kaya – reggae & ska party

CROSSKA IS BACK! Legendary party focused on ska, ska punk, offbeat, rocksteady, 2tone, roots music and other variants of ska!
Tuesday 26. 4. Cross will play a pair of experienced bands, which damn well knows what SKA is! Definitivni Ententýk from Litvínov has been roaming the waters of the Czech Second Age for over 27 years. And it’s long enough to erase the sound and show 100%! „Younger on business“ Kozy v korzetu (EN: Boobs in a corset) have only been playing for 15 years, but with great taste! Ska with a pinch of punk is the right spice for every party.
And the bands don’t end there, no one but DJ Kaya from Radio 1 will be recording until the morning! Look forward to the best and most up-to-date mix of ska, reggae, rocksteady and in short, everything we love.
Admission is from 50 CZK to 250 CZK – support the band according to your possibilities! We recommend 150 CZK. If you don’t even have twenty, come and you will definitely dance! We won’t leave anyone in front of the club.

[:]