Léta Páně úterý 17. srpence 2004…

Něco na zvednutí mého sebevědomí.
Zaplať Jah Rastafari za to, že stojím pevně nohama na zemi 😉 Kaya


Toho času ve Stromovce se pořádala jakási reggae akce. Nikoteen crew, bratrance Ondru a řadu „Socek“ nalákal jakýsi tajemný soundsystem — hlavně tím, že byl zadarmo… (Tupé morče zatím sedělo za klecí a čekalo, co z toho vyleze. Jeho pocity jsme naplno sdíleli.)
Z reprošů se ozývalo přitlumené regéčko a pívo teklo plynule z pípy do úst. A praskaly kelímky. Zvolili jsme proto variantu FŇ, horskou dráhu, která se obzvláště zamlouvala našim žaludkům. Někteří dostali třetí jízdu zdarma, jiní odpadli již po první (půlka Nikoteenu).
Po našem návratu do hudební zahrady už jakýsi pán v sukni (později jsme byli zpraveni o tom, že je to DJ z Radia1) už rozjížděl svůj soundsystém na pódiu a nikdo se nehýbal, kromě Jonáše, který zrovna přicházel. Až déšť nás vykropil pod střechu, mimo níž se náš dosavadní stůl nacházel. Bohužel  nebylo místa k sedu, a tak byli jsme nuceni v počtu cca.12 lidí postávat po okraji přistřešení. Někteří členové se rozhodli (včetně CELÉHO Nikoteenu!) jíti zasvěceně skáčkovat pod pódium, což obnášelo všechno možné, a ostatní se přesunuli zpět do deště ke stolu, přitahováni k němu jakousi  nevysvětlitelnou silou. V tomto duchu probíhal probíhal zbytek večera s menšími obměnami ve složení populace pod pódiem a u stolu a s občasnými návštěvami zatopených záchodků. A tak jsme tam šťastně skáčkovali až dokud se nám nezachtělo odejít. Morče vesele přežvykovalo svá hovna.

Napsal Nikoteen při inspirativním pohledu na morče

KDY: 17.8.2004
KDE: ve Stromovce Music Garden
KDO: všichni, kdo tam přišli


Komentáře

teda KAYO…….. (mr3ska – MailWWW) Vloženo 22.05.2005, 05:37:43
….. fakt – ještě že stojíš pevně nohama na zemi. to je uplně děsně smysluplnej článek a uplně o ničem