SKAntrorSKA Party

Mariánské Lázně 10.12. 2005 http://www.skantorskaparty.com/

Zase jedna naše premiéra, tentokrát v mariánskolázeňském klubu Morrison.
160 kiláku jsme urazili celkem v pohodě a díky telefonické navigaci jsme našli klub na první pokus. Jeli jsme Hroutilovým novým VW Transporterem přes Karlovy Vary. Vincent nás trochu vypek, protože tehle termín byl zabukovanej skoro půl roku dopředu a on odjel se Švihadlem na nějakou na poslední chvíli domluvenou obskurní akci do Brna. A to máme dohodu, že termíny takhle dopředu domluvenejch akcí Švihadlo neobsazuje 🙁Nicméně jsme to zvládli v pohodě i ve dvou. Pořadatelé se o nás perfektně starali, místní aparát fungoval taky dobře a lidi začali tančit už na warmupovou muziku, zatímco my jsme večeřeli. I když Skantorska party je čistě skáčkovou záležitostí, lidi tančili i na roots reggae a dancehall až do časných ranních hodin a všichni jsme se dobře bavili. Atmosféra je zachycena ve fotogalerii na stránkách skantorska party. Doporučuju prohlídnout 😉 Musim říct, že lidi nás tak strhli, že jsme tam nechali veškerou energii (já teda stoprocentně) a Hroutil má můj velkej respekt, za to, že nás ještě dovezl hned po akci domů.
Návštěva 150 lidí tenhle docela malej klubík pěkně zaplnila. Během včera jsme dostali zprávu, že na Tleskačovi v nedalekých Karlových Varech bylo sotva 30 lidí, což Tleskačům nepřeju, ale na druhou stranu mě potěšilo, že na nás přišlo lidí o něco víc. Btw náš stav po akci je zachycen na posledních dvou fotkách. Měl jsem vůči pořadatelům i publiku výčitky svědomí, že Vincent nepřijel, ale byli jsme ujištěni, že jim nechyběl (nám trochu jo 😉 Pro SKAntorSKA party mám jenom samý superlativy, doufám, že si to příští rok ještě aspoň jednou zopáknem.

Klady: skvělá organizace, lidi, atmosféra, servis, jídlo, prostě všechno
Zápory: chybějící Vincent a poznání, že v časných ranních hodinách je blbost objíždět Plzeň po třicetikilometrivym obchvatu

Ještě jednou velký dík všem kantorům i návštěvníkům!!!!